کلیه اصول و رویه‏‌های گالری دورگونه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .


سیاست رعایت حریم شخصی:


گالری درگونه برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و ... را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در جایی که امکان دارد از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، از بهترین برنامه های مورد نیاز برای هرچه مطمین‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گالری درگونه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گالری درگونه ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گالری درگونه جزیی از اموال گالری درگونه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گالری درگونه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گالری درگونه محفوظ می‏‌دارد.


ثبت ، پردازش و ارسال سفارش:


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد . گالری درگونه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گالری درگونه محفوظ است . در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گالری درگونه ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گالری درگونه محفوظ است. گالری درگونه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت گالری درگونه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس دقیق ، شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گالری درگونه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند . با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسئله دقت لازم را داشته باشند . تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد . گالری درگونه متعهد است، پس از ثبت سفارش و ارسال تاییدیه به مشتری، با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در مکان و زمان مورد نظر تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، خریدار موظف است برای تحویل مجدد ، هزینه های مربوط را پرداخت نماید . تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، گالری درگونه هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گالری درگونه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید .


خسارت در حمل و نقل:


گالری درگونه نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد و کلیه خسارت ها در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام حمل و تحویل ، به عهده گالری درگونه بوده و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند . آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش گالری درگونه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش گالری درگونه ارسال شود .


ضمانت مرجوعی گالری درگونه:


در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، گالری درگونه این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها شامل 7 روز گارانتی تعویض بدون قید و شرط و تعویض 90 روزه میباشد برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه گالری درگونه، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در گالری درگونه به اتمام برسد، و گالری درگونه امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار واریز نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود . با توجه به متغیر بودن نرخ روزانه طلا و وزن هر محصول ، در صورت تعویض کالای آسیب دیده ، نوسان قیمت در صورت کاهش به عهده گالری درگونه و در صورت افزایش قیمت به عهده مشتری می باشد . درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به محصول، هزینه های آن بر عهده مشتری است و گالری درگونه در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت .


سیاست قیمت گذاری:


سیاست قیمت‌‏گذاری در گالری درگونه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده ، قیمت‏‌های خرده فروشی و به صورت مصوب تعیین شده است .


قوانین ارسال:ارسال کلیه مرسولات رایگان بوده است ، و ارسال در تهران از طریق پیک و در شهرستان از طریق پست میباشد.زمان تحویل در تهران 4 ساعت و در شهرستان 48 ساعت می باشد.در زمان تعطیلات رسمی و اعلام شده ، ارسال روزکاری پس از تعطیلات صورت می گیرد.
ا